طراحی، ساخت و نصب انواع پارتیشن شیشه ای در جام تک گلس

یک محیط کار موفق، هرکجا که باشد نیاز به انعطاف پذیری در عین حفظ حریم خصوصی دارد.
اینجاست که سیستم های پارتیشن شیشه ای بهترین انتخاب برای داشتن محیط کاری دوستانه، پویا و مدرن هستند.

image

نصب و اجرای انواع پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای چیست؟

دیوارهای شیشه ای که به آنها پارتیشن شیشه ای نیز می گویند، امروزه به یک ترند محبوب در صنعت معماری و طراحی تبدیل شده است. روز به روز کسب وکارهای بیشتری به مزایای این نوع پارتیشن پی می برند. این دیوارهای شیشه ای، باربری نداشته و به تقسیم فضای اتاق کمک می کنند. 
پارتیشن شیشه ای معمولاً ارتفاع کامل از کف تا سقف را در بر می گیرد. این مدل دیوار برای جدا کردن فضاهای داخلی بسیار مناسب بوده و اجازه می دهد نور به همه جا برسد. در نتیجه یک فضای کاری با هوای باز را فراهم می کند.

طراحی سفارشی

چه دیوار شیشه ای ایمن برای خانه خود بخواهید چه دفتر کار و یا محیط تجاری، ما در جام تک همه نیازهای شما را برآورده می کنیم. ما با بیش از 10 سال تجربه در صنعت دیوارهای پارتیشن شیشه ای و مشتریان بیشمار، پارتیشن اداری، خانگی و تجاری شما را به صورت سفارشی طراحی می کنیم.

انواع پارتیشن شیشه ای

پارتیشن های تک جداره

پارتیشن های تک جداره، جایگزینی عالی و شیک برای دیوارهای معمولی در هر فضایی بوده و یک محیط فوق العاده پویا و در عین حال خصوصی را برای تماس های تلفنی و جلسات، ارائه می دهند.

مناسب برای افرادی که به دنبال تغییر فضا هستند تا محیطی الهام بخش و مدرن برای کار ایجاد کنند.

افزایش نور طبیعی در داخل ساختمان

ایجاد محیط زیبا

حفظ حریم خصوصی

Image
Image

پارتیشن های دو جداره

استفاده از پارتیشن های دوجداره در فضای اداری، با کاهش صدا تا 55 دسی بل، یک عملکرد آکوستیک استثنایی را برای دفاتر جداگانه و اتاق جلسات ارائه می دهد.

پارتیشن و در تک جداره لُفت

LOFT  به طیف محصولات پارتیشن شیشه ای ما یک جلوه صنعتی مدرن می دهد. هر قسمت به صورت سفارشی و با دقت با استفاده از بخش های آلومینیومی باریک ساخته می شود. شما می توانید از میان طیف گسترده ای از رنگ ها و پرداخت ها، آنچه مد نظرتان است را انتخاب کنید.
این یک سیستم همه کاره مناسب برای محیط های مسکونی و تجاری می باشد.

Image

مزایای پارتیشن شیشه ای

شفافیت

یکی از مهم ترین مزیت های دیوارهای شیشه ای این است که از نظر بصری شفاف هستند و اجازه می دهند نور از آن عبور کند اما سطح نویز را کاهش می دهند. همچنین به کارمندان این احساس را می دهد که فضایی دارند که می تواند از دفتر اصلی جدا شود اما همچنان احساس کنند در محیط اطراف حضور دارند.

تطبیق پذیری

یکی دیگر از مزایای استفاده از دیوار شیشه ای در فضای اداری این است که هنگام تغییر دکوراسیون یا بازسازی محل کار بسیار کارآمد هستند. می توان پارتیشن شیشه ای را در کمترین زمان ممکن جدا و مونتاژ کرد و نیازی به تغییرات ساختاری ندارد. 

حداکثر استفاده از نور طبیعی

استفاده از پارتیشن شیشه ای در اداره جات، ساختمان های تجاری و خانه ها نه تنها به تقسیم فضا و به حداکثر رساندن نور طبیعی کمک می کند، بلکه می تواند هزینه کمتری نسبت به ساخت دیوارهای معمولی داشته باشد.

فضای کار دلپذیر

هر مدل پارتیشن شیشه ای را که انتخاب کنید، دیوارهای شیشه ای یک عنصر زیبا و شیک را وارد محیط کار و زندگی شما کرده و فضای کاری جذاب تری را برای شما و کارمندانتان به ارمغان می آورد. این نوع پارتیشن از نظر زیبایی شناسی دلپذیر بوده و با اصول طراحی مدرن و آخرین ترندها مطابقت دارند.

دیگر محصولات شیشه جام تک

Image

پنجزه یو پی وی سی

Image

شیشه سکوریت

Image

درب اتوماتیک

Image

بلوک شیشه ای

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید.
تلفن همراه صحیح نمیباشد
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
کدامنیتی
کد امنیتی صحیح وارد نشده است
شیشه سکوریت جام تک